Zuzana Čaputová (47) sa po nečakanom rozchode s Petrom Konečným opäť zamilovala. Jej novým partnerom je Juraj Rizman, s ktorým dlhodobo spolupracovala a ktorý bol jej niekdajším poradcom. Na novú lásku zareagoval aj samotný Konečný.

Po výhre v prezidentských voľbách sa život Zuzany Čaputovej otočil o 180 stupňov a okrem nových povinností nastali zmeny aj v jej súkromnom živote. Sympatická blondínka napokon po špekuláciách potvrdila, že sa s Petrom Konečným rozišli a ostávajú priatelia. Až doposiaľ bola prezidentka single, no tomu je už definitívne koniec.

Po jej boku stojí jej niekdajší poradca a súčasný poradca Juraja Šeligu, Juraj Rizman. Ekologický aktivista, s ktorým sa zoznámila ešte v časoch riešenia pezinskej skládky, potvrdil, že s Čaputovou tvoria pár: “Áno, sme naozaj spolu. Sme šťastní a sme si navzájom oporou,” uviedol pre Plusku.

Nový pár slovenskej politiky sa mal pritom podľa zákulisných informácií dať dokopy už pred nejakým časom, no súkromie si prísne strážili. Aktuálne sa ich podarilo zachytiť aj na spoločnej prechádzke. A ako na nečakanú novinku zareagoval bývalý partner prezidentky Peter? “Neviem o tom,” znela jeho stručná odpoveď, ktorou dal najavo, že o súkromnom živote svojej ex nič nevie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/juraj_rizman_sk, Facebook/Peter Konečný