Slovenská herečka Zuzana Haasová sa rozhodla začiatok nového roka venovať sebaláske, vďaka ktorej sa naučila byť šťastná a spokojná vo svojom tele. To, čo iné ženy považujú za výrazné nedostatky, ona miluje a je za ne dokonca vďačná.

Obľúbená herečka pred dvoma rokmi podstúpila operáciu, počas ktorej jej lekári vybrali štítnu žľazu. Haasová však nepatrí k ženám, ktoré by vyplakávali nad jazvami na tele. ,,…ja milujem svoj prerezaný krk, zbožňujem moje hlasivky, ktoré dlhé týždne po operácií štítnej žľazy nechceli prehovoriť, ale ja som už 10 dní po operácií spievala pred 600 ľuďmi v divadle,“ napísala na sociálnej sieti.

39-ročná blondínka je presvedčená, že je dôležité milovať svoje telo v každej forme, v ktorej sa nachádza, keďže nikto nemôže viac vedieť ako my, čo má za sebou. ,,Môj krk, dekolt a brucho najviac milujem. Miluje sa celá… preto milujem aj teba. Bez sebalásky nikdy nedokážeš milovať a ani toho druhého. Miluj sa, maj sa rád a občas sa poláskaj, čo všetko si zažil, aký si starostlivý, vnímavý a citlivý. Môj krk hovorí dnes za všetko, je štíhly, podrezaný, najkrajší a môj,“ dodala s nadšením Zuzana.

Haasová v roku 2013 porodila v ôsmom mesiaci dcérku Karolínku, ktorá však zomrela pár hodín po pôrode. Rovnako tragický scenár sa zopakoval o dva roky neskôr, keď priviedla na svet synčeka Šimona. Herečka dlhé roky bojuje s cukrovkou, no problémy so štítnou žľazou mohli do veľkej miery ovplyvniť stratu dvoch detí, v dôsledku čoho podstúpila operáciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zuzana.haasova  |  Foto: IG/zuzana.haasova, FB/Zuzana Haasová-Official Fanpage