Herečka Zuzana Kostka-Haasová (35), prežíva už dlhšie ťažké obdobie. Okrem toho, že prišla o ďalšie dieťa, tak ju trápia i zdravotné problémy, kvôli ktorým musela podstúpiť dôležitú operáciu.

Smutné obdobie prežívala v roku 2013, keď jej dcérka tesne po pôrode odišla do neba. Herečka veľmi túžila po ďalšom dieťati a tak sa jej podarilo opäť otehotnieť, no synček, ktorého čakala, zomrel počas tehotenstva. Zuzana trpí od útleho detstva cukrovkou, čo je veľmi vážne ochorenie. No i napriek strastiam, ktoré jej osud nadelil, sa dokázala pozbierať a usmievať sa. Napokon, má krásnu dcérku a manžela, ktorý pri nej stoja a to je najdôležitejšie.

Lekári po operácií oznámili Zuzane správu, ktorá bola bolestivá. Veľký vplyv na úmrtie jej detí, mohol mať aj problém so štítnou žľazou. „Keď je zvýšená alebo veľmi znížená funkcia štítnej žľazy, teda narušená funkcia štítnej žľazy, môže ovplyvniť graviditu,“ vyjadril sa pre denník cas.sk endokrinológ Juraj Payer.

Zuzana je statočná žena a napriek osudu, ktorý ju postihol nestráca nádej. Do budúcnosti sa pozerá optimisticky a nevylučuje ani to, že veľmi rada by sa pokúsila o ďalšie bábätko.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook