Adam Pavlovčin len prednedávnom vydal svoj druhý singel, ktorý okrem množstva pozitívnych ohlasov zaznamenal aj vlnu pobúrenia. Talentovaný umelec sa však negatívnymi komentármi neznepokojuje a momentálne sa naplno pripravuje na šou Tvoja tvár znie povedome.

Aktuálna Superstar Adam Pavlovčin má našliapnuté na fantastickú kariéru, pričom spevák by chcel okrem Slovenska a Čiech preraziť aj v zahraničí. Už onedlho sa mu podarí vcítiť minimálne do kože viacerých svetových celebrít, nakoľko bude jedným zo súťažicich v šou Tvoja tvár znie povedome.

Ešte predtým sa však objavil na veľkolepej párty televízie Markíza, kde prekvapil novým imidžom. Fanúšikovia doposiaľ Adama poznali nielen zo Superstar, ale aj vystúpení, videoklipov či sociálnych sietí so strniskom či miernou briadkou, čo aktuálne vystriedala hladká pleť. Tá evidentne súvisí s natáčaním šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá je v príprave v predstihu a diváci sa na ňu môžu tešiť už od 4. septembra. Ako to podľa vás Adamovi pristane viac?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ageofadonxs, barborabakos