Kontroverzná kráska českého šoubiznisu Agáta Hanychová je po dlhých mesiacoch súdnych naťahovačiek opäť slobodná. Zdá sa, že novú životnú kapitolu sa rozhodla začať s novou vizážou, keďže jej dlhé havranie vlasy sú dnes už minulosťou.

Modelka Agáta Hanychová a herec Jakub Prachař mali od minulého roka vážnu partnerskú krízu, ktorá sa napokon prepierala aj v médiách. Jakub mal požadovať o DNA testy, keďže si nebol istý, či je dcéra Mia skutočne jeho, nakoľko mu mala byť Agáta údajne neverná. Následne sa objavili klebety o mileneckom vzťahu českého moderátora so slovenskou herečkou Dianou Mórovou.

Vzťah manželov sa natoľko zhoršil, že napokon došlo k žiadosti o rozvod. Súdne pojednávania však boli zdĺhavé a obom aktérom nakoniec veľmi odľahlo, keď sa stali opäť slobodnými. Svedčia o tom aj fotografie na sociálnej sieti po odchode zo súdnej siene.

35-ročná kráska sa ďalšiu kapitolu života rozhodla začať s novou vizážou, pričom sa pred pár týždňami začala postupne zbavovať svojej typickej čiernej farby vlasov a nedávno sa dokonca pochválila novým zostrihom. Dnes je z nej blondínka, ktorá sa chce venovať predovšetkým svojím deťom, 8-ročnému Kryšpínovi a 3-ročnej Mií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/agatahanychova  |  Foto: FB/Agáta Hanychová, IG/agatahanychova