V polovici uplynulého roka prekvapila Veronika Nízlová tvrdením, že sa z nej onedlho stane mamička vytúženého bábätka. Krásna speváčka bola v tom období po rozvode, pričom po jej boku sa neobjavoval žiadny oficiálny partner. Ako sa však neskôr ukázalo, otcom dieťatka má byť len 20-ročný herec zo seriálu Pán profesor.

20-ročný herec a spevák Matúš Kolárovský svoje otcovstvo dlhodobo zapieral, avšak napokon vydal singel My, kde vo videoklipe drží v náručí rozkošené dievčatko Neu. „Myslím, že Boh mi dal najväčší dar. Vždy, keď sa pozerám na tvoju tvár, tvoja krv je aj moja. Si ako drahokam mora. Aj keď mi hovoria opak, budem bojovať jak vojak,“ spieva v skladbe Yael, ktorý vydaním piesne absolútne zmenil rétoriku.

„Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala ešte v polovici júla Veronika k fotografii s bruškom. Po zverejnení informácie o otcovstve sa napokon dvojica opakovane ukázala bok po boku, aj keď Matúš už dnes tvorí pár s atraktívnou Nikolou Baranovou.

Tá priznala, že v ich vzťahu je rozhodne žiarlivejšia ona, pričom to vyplýva z toho, že Matúš je mediálne známy a má veľa fanúšičiek. Aký je však mladý muž otcom? „Máme dobrý vzťah, je veľmi zlatý, snaží sa, keď môže, navštívi Neušku, takže je to celé dobré,” prezradila Veronika Nízlová pre Plusku a dodala, že aj ich rodiny si sadli, kým vekový rozdiel nikto z nich neriešil. Speváčka však priblížila aj skutočnosť, ako to ide mladému ocinkovi s prebaľovaním. „Zatiaľ sa len prizeral, to isté aj pri kúpaní. Asi by sa ešte bál,” dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska, Break | Foto: IG/veronikatwiins, nikola_baranova, matuskolarovsky