Farmári sa konečne dočkali! Po dlhých týždňoch bez kontaktu s rodinou či priateľmi sa mohli tešiť na návštevy, ktoré prišli priamo na statok. V priebehu celého týždňa sa na Farme postupne objavovali osoby, ktoré účinkujúcim veľmi chýbali. Jedna z očakávaných návštev však nedorazila!

Diváci mohli v posledných epizódach vidieť nefalšovanú radosť farmárov potom, čo sa na statku objavila ich blízka rodina a priatelia. Giuliana Santi konečne mohla objať milovanú mamu, ktorá ju vychovala úplne sama. Martina „Muffy“ Korkobcová sa tešila z príchodu manžela a Šimon Koleň sa mohol mame i súrodencom pochváliť jeho výtvormi. Filip „Fifo“ Jánoš zase tajne dúfal, že ho príde pozdraviť kamarátka Kika, ku ktorej prechováva vrúcne city. Želanie sa mu napokon splnilo.

Poslednou súťažiacou, ktorá zostala v napätí, bola Alex Mináriková. Alica jej napokon oznámila, že sa v spovednici nachádza tablet, vďaka ktorému sa môže spojiť so svojimi najbližšími. 22-ročná blondínka sa porozprávala so svojimi sestrami, ktorým vyčítala, že je veľmi sklamaná, nakoľko za ňou neprišli. Aj napriek nepríjemnému rozčarovaniu sa nakoniec snažila ukázať im Farmu i spolubojovníkov aspoň cez obrazovku.

Diváci začali okamžite špekulovať, prečo sa na Pezinčanku jej najbližší vykašľali. Niektorí sa domnievali, že sa môže rodina hanbiť za jej správanie na Farme či porušenie pravidiel, keď so Šimonom opustila statok. Napokon na sociálnej sieti Alexin admin oznámil, že jedna z jej sestier mala pozitívny test na koronavírus. Ani táto informácia však nebola pre fanúšikov dostatočná. ,,Takže celá rodina, kolegovia aj všetci kamaráti spoločne ochoreli. Tak to je dobrá blbosť,“ napísala jedna z komentujúcich dám, s ktorou súhlasilo množstvo ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/alex_minarikova | Foto: TV Markíza