Boris Kollár dlhé mesiace čelil útokom zo strany jeho bývalej partnerky Barbory Richterovej a najnovšie sa do neho pustila influencerka Ema Ferusová. Informácie, ktoré zdieľajú na sociálnych sieťach sú zarážajúce a pokojne môžu ohroziť politickú kariéru predsedu parlamentu. Politik sa napokon rozhodol brániť!

Boris Kollár má toho naozaj dosť a rozhodol sa osvetliť celú situáciu širokej verejnosti. Podľa jeho slov takmer 9 mesiacov vie o tom, že ho podnikateľ Zoroslav Kollár chce zdiskreditovať a ovplyvniť verejnú mienku. Dôvodom je údajná pomsta, keďže politik mal stáť za jeho zadržaním v minulosti. V tom čase sa však jeho strana nenachádzala ani vo vláde.

Je presvedčený, že Barbora Richterová jazdí na aute, ktoré vlastní jeho firma a údajne majú byť v mileneckom vzťahu. Spolupracovať má aj s Emou Ferusovou ktorá nedávno vyhlásila, že ju šéf strany Sme rodina poslal dvakrát na potrat, pričom čelila psychickému nátlaku. Politik toto tvrdenie absolútne odmieta a najnovšie zverejnil nahrávku rozhovoru, kde ho influencerka upozorňuje, že ju kontaktoval vplyvný podnikateľ.

21-ročná blondínka mala dostať ponuku na 40-tisíc eur, ak zverejní informáciu, že ju multiotecko donútil ísť dvakrát na potrat a zahrá sa na zrútenú ženu. Kollár priznal, že si celú ich konverzáciu nahral, aby ju mohol poskytnúť vyšetrovateľom. V auguste totiž podal trestné oznámenie na organizovanú skupinu a taktiež poskytoval dôkazy aj v podobe spomínanej nahrávky.

Celý rozhovor Borisa Kollára a Emy Ferusovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: FB/Boris Kollar  |  Foto: FB/Boris Kollar, YT/Pimpinocka