Boris Kollár sa môže pochváliť neštandardnou rodinou, ktorá zahŕňa 13 detí z viacerých predchádzajúcich vzťahov. K téme jeho potomstva sa najnovšie vyjadrila mladá influencerka, ktorá sa údajne mohla stať ďalšou mamičkou politikových potomkov. Podľa jej slov sa mu však tento scenár príliš nepozdával.

Pred pár hodinami zverejnila známa influencerka Ema Ferusová, pôsobiaca pod prezývkou Pimpinocka, šokujúce video. Otvorene prezradila, že v minulosti mala vzťah s Borisom Kollárom. Podľa vlastných slov poslala do parlamentu 149 listov s USB kľúčmi o ich konverzácii: ,,Všetci poslanci NR SR sa tvária, akoby nič nedostali a nevadí im, že predsedom NR SR je chorý človek,“ povedala vo videu.

Ferusová priznala, že mala s politikom niekoľkomesačný vzťah, pričom do neho bola zaľúbená a naivne dúfala, že budú rodinou. „Na začiatku roka 2022 som otehotnela. Keď som mu povedala, že som tehotná, povedal, že teraz na dieťa čas nie je a ak pôjdem na potrat, na jeseň ma znova “napustí“,“ zverila sa fanúšikom a napokon podstúpila interupciu.

História sa zopakovala a mladá blondínka bola znova v radostnom očakávaní. Ani tentokrát však Kollár dieťatko nechcel. Ema mala trvať na tom, že si ho nechá, no multiotecko ju mal zmanipulovať a psychicky vydierať. Absolvovala preto druhý potrat.

Influencerka sa s plačom zdôverila, že na začiatku roka 2023 chcela spáchať samovraždu skokom z mosta. Nedokáže si totiž odpustiť, že zobrala život dvom deťom. Psychicky zničená Slovenka chce varovať mladé dámy, aby nepodľahli človeku podobnému Kollárovi a neboli tak naivné ako je ona. Vo videu sa objavil aj jej značne nahnevaný otec. ,,Už naozaj dosť,“ uviedol Ľuboš Ferus.

Celé vyjadrenie influencerky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Pimpinocka |  Foto: FB/Boris Kollar, YT/Pimpinocka