Člen komisie má vážne pochybnosti: TOTO na smrti Lučanského nesedí!

Dátum:

Nezávislá kontrolná komisia sa momentálne zaoberá náhlym úmrtím policajného generála Milana Lučanského (†51) v priebehu jeho väzobného stíhania. Na verejnosť sa však postupne dostávajú nové zistenia, ktoré sú predmetom vyšetrovania.

Komisia je zložená zo 17 členov, pričom ide o zástupcov prezidentky, médií, európskych organizácií. Súčasťou zasadnutí je aj verejná ochrankyňa práv a predstaviteľmi parlamentu sú Juraj Krúpa (OĽaNO), Milan Laurenčík (SaS), Petra Hajšelová (Sme rodina), Marián Saloň (Smer-SD), Marian Kotleba (ĽSNS) a Denisa Saková (Hlas-SD).

Najnovšie prehovoril Laurenčík, ktorý uviedol, že komunikácia medzi členmi je konštruktívna a rôzne názory si vydiskutujú bez zbytočných emócií. Dokonca privítal prítomnosť opozičného politika Mariana Kotlebu, keďže bol v minulosti niekoľkokrát zadržaný a následne vo väzbe. Môže tak z vlastnej skúsenosti potvrdiť alebo vyvrátiť podmienky väznenia.

Už Denisa Saková oznámila, že kamerové záznamy priniesli určité nezrovnalosti. S týmto vyjadrením súhlasí aj poslanec za stranu SaS. ,,Dostali sme nejaké písomné záznamy a to, čo sme videli, sa v nejakom prípade rozchádzalo so záznamami, ale nebudem konkretizovať. Môžem len povedať, že pohyb niektorých osôb vo väznici sa mi zdal neštandardný, ale samozrejme, ten kamerový záznam je bez zvuku. Budeme sa na to pýtať priamo na mieste, aby nám to vysvetlili konkrétni ľudia, ktorí tam boli, čo tam robili a prečo,“ uviedol pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: minv.sk, FB/Milan Lučanský, Milan Laurenčík-podpredseda NR SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...