Krásna speváčka Monika Bagarová, ktorá sa už onedlho stane mamičkou, momentálne pôsobí ako porotkyňa v šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Kým doposiaľ nie je celkom jasné, ako bude prebiehať vysielanie živých prenosov, diváci majú stále možnosť sledovať vopred natočené epizódy.

Uplynulú nedeľu patril hlavný vysielací čas na Markíze šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa tentokrát predviedlo 26 najúspešnejších súťažiacich. Kým v divadle adepti na post hviezdy spievali vo štvoriciach, v hoteli v Karlových Varoch sa museli predviesť už len vo dvojiciach. A práve počas tohto kola ich, samozrejme, hodnotila i prísna päťčlenná porota pozostávajúca z umelcov domáceho šoubiznisu.

Medzi nimi však doslova vynikala speváčka Monika Bagarová, ktorá nosí pod srdcom svoju prvú dcérku. Česká diva je právom označovaná za jednu z najkrajších domácich hudobníčok, pričom pred kamerami v Superstar doposiaľ vždy vyrážala svojim nádherným výzorom dych. Po poslednej epizóde však ostali mnohí diváci v šoku, nakoľko Monikine vlasy prešli výraznou “premenou”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým doposiaľ vizážisti pracovali len s jej vlastnou korunou krásy a odnímateľnými príčeskami, tentokrát nasadili Monike parochňu, ktorá, žiaľ, nepôsobila ani prirodzene, ani pôvabne. Okrem toho, že speváčke pridala pekných pár rokov navyše, jej absolútne nelichotila, pričom fanúšikovia si na ňu nedokázali zvyknúť ani po dlhšom vysielaní programu. Žeby potrebovala tak krásna žena, ako je Monika, tak zbytočný doplnok?

Úvodné castingy

Bunker

Divadlo

Posledná epizóda s parochňou

[poll id=”171″]

Foto: IG/tvmarkizaofficial, superstarcs