Nová 14. séria reality šou Farma odštartuje už 5. septembra na televízii Markíza. O výhru vo výške 75-tisíc eur tentokrát zabojuje 14 finalistov, medzi ktorými je aj známa tvár z RTVS vedomostnej súťaže Duel. Natáčanie prebehne v odľahlom prostredí malých Karpát, pričom televízia zverejnila prvé zábery.

Televízia Markíza aktuálne začína s natáčaním už 14. série Farmy, ktorú po prvýkrát odmoderuje Marek Fašiang, herec zo seriálu Oteckovia. Na statku sa premiérovo objaví aj umelá inteligencia Alica, ktorá bude farmárov neúprosne usmerňovať a pomáhať im pri voľbe duelantov.

Súťažiaci sa tentokrát ocitnú v prostredí malých Karpát, pričom scenéria bude umiestnená v obklopení stromov či izolovanej lúky s biocertifikátom s celkovou rozlohou 8 000 metrov štvorcových. Ako informuje portál Markíza, farmári prídu na miesto, kde ich bude čakať len strecha a základné obvodové stĺpy, no všetko ostatné bude ponechané na ich zručnosti.

Z prvých zverejnených záberov je jasné, že kuchynka či obydlie budú naozaj v jednoduchom štýle. Na svoje si príde len farmár týždňa, ktorého domček je umiestnený v korunách stromov a k dispozícii bude mať aj vaňu. Účastníci Farmy dostanú do starostlivosti husy, somáriky, ako aj slávnu kravu Malinu, no novinku bude predstavovať býk Kryšpín. Farmári sa musia hneď na úvod taktiež popasovať s nedostatkom vody a budú nútení postaviť si vodovod. Ako náročné úlohy zvládnu, sa dozviete už onedlho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza