Dominika Mirgová prežíva náročné chvíle, ktoré sú spojené s jej manželom Petrom. Je to pár dní, čo médiá zaplavili fotografie Kláry, ktorá má byť jeho milenkou. Speváčka sa túto informáciu dozvedala počas šoférovania, keď viezla syna do školy. Po pár dňoch mlčania sa rozhodla stručne zareagovať.

Dominika by mohla rok 2022 nazvať mimoriadne úspešným, pričom sa tešila z množstva koncertov a v závere roka sa jej podarilo zvíťaziť na Fight Night Challenge 3 nad súperkou Aless. V súkromnom živote to zrejme tak ružové nebolo.

Pred pár dňami totiž istá Klára zverejnila fotografiu jej manžela Petra s veľkým srdiečkom. ,,Môj vitamín Z,” napísala k záberu. Smútok a sklamanie neskrývala samotná speváčka, ktorá o milenke svojho partnera vôbec nevedela.

31-ročná hudobníčka sa po pár dňoch rozhodla prihovoriť k svojím fanúšikom. Podľa jej slov sa jej život otočil naruby v priebehu pár hodín a potrebovala aktuálnu situáciu vstrebať. Tlak zo strany verejnosti je veľký, v dôsledku čoho si musela premyslieť svoje životné hodnoty.

Obľúbená blondínka zdôraznila, že netuší, ako dopadne jej vzťah s manželom, no prioritou je stále ich spoločný syn. ,,Spolu alebo od seba, stále sme jeho rodičia a on si nezaslúži žiadnu negatívnu myšlienku v jeho nevinnom živote,” uviedla speváčka. Rodáčka z Trnavy má momentálne v pláne zatvoriť sa do štúdia a vyliečiť sa hudbou. Taktiež poďakovala fanúšikom za povzbudivé slová a úžasnú podporu v ťažkých chvíľach.

Celé vyjadrenie Dominiky

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dominikamirgovaofficial | Foto: FB/Dominika Mirgova-Official, IG/dominikamirgovaofficial