Známa influencerka pred pár dňami poriadne šokovala verejnosť vyjadrením o jej vzťahu s Borisom Kollárom. Slová blondínky okamžite vyvolali búrlivé reakcie nielen strany Sme rodina, no aj najstaršej dcéry politika, ktorá Slovenke nič nedarovala. Najnovšie sa Ema rozhodla pritvrdiť, i keď priznala, že má strach.

Ema Ferusová nedávno oznámila, že počas krátkeho vzťahu s Borisom Kollárom dvakrát otehotnela. Pod nátlakom samotného politika v oboch prípadoch podstúpila interupciu. Otvorene prehovorila aj o myšlienke spáchať samovraždu na začiatku roka 2023.

Vyjadrenia 21-ročnej influencerky donútili zareagovať aj samotnú stranu Sme rodina, ktorá mala v tejto veci ešte v auguste podať trestné oznámenie. Podľa podpredsedu strany Petra Pčolinského majú dôkazy, že Ema dostala zaplatené od Zoroslava Kollára, kým o plody mala prísť spontánne.

Boris Kollár jej skutočne poslal 700 eur a druhý raz 600 eur. Podľa tvrdení hnutia boli tieto peniaze určené na kúpu lístka na koncert speváčky Beyoncé, nie na interupcie. Ema to však popiera, pričom dospela k jasnému rozhodnutiu. ,,Podávam trestné oznámenie, ktoré je na predsedu parlamentu Borisa Kollára,“ oznámila na sociálnej sieti.

Ferusová zároveň prišla s oznamom, že známy politik s ňou chcel splodiť potomka aj po tretíkrát, no k tomu už nedošlo. ,,…veľmi smutné, Boris, že vďaka tebe som skoro prišla o život, pretože psychický nátlak vo mne vytvoril strach a urobila som, čo si chcel, sú na to dôkazy a ty to dobre vieš. Ja budem bojovať za pravdu, aj keď mám strach. Buď konečne vzorný otec, dobrý priateľ a priznaj, ako si mi ublížil, veď predsa sám si to písal, aby som nebola smutná,“ vyzvala Kollára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/pimpinockaa  |  Foto: YT/Pimpinocka, SME, IG/pimpinockaa