Keď sa v októbri 2018 dostala do kín hudobná snímka “A Star Is Born”, fanúšikovia po celom svete jasali od nadšenia. Spevácka hviezda Lady Gaga sa stala vďaka filmu uznávanou herečkou nominovanou na Oscara a Bradleyho Coopera začala kinematografická obec považovať za seriózneho a precízneho režiséra. A ako sa zdá, tu spolupráca dvojice rozhodne nekončí.

Potom, ako sa Lady Gaga a Bradley Cooper objavili vo filme Zrodila sa hviezda, fanúšikovia po celom svete si našli svoju novú ikonicku dvojicu strieborného plátna. Obom hlavným hrdinom následne stroskotali v priebehu pár mesiacov dlhoročné vzťahy, pričom Gaga mala onedlho predstúpiť pred oltár a Cooper sa tešil z malej dcérky s topmodelkou Irinou Shayk. Neprehliadnuteľná chémia medzi hlavnými hrdinami však spôsobila, že film im okrem slávy a uznania priniesol aj mierne starosti. Inak sa snáď nedá nazvať nekonečná poľovačka ohľadom ich údajného vzťahu, ktorý síce nepotvrdili, ale ani nevyvrátili.

Kým Bradley a Lady Gaga momentálne bojujú s verejným tlakom, zdá sa, že pred sebou majú ďalšiu hviezdnu spoluprácu. Na plátna kín sa totiž už onedlho vráti obľúbená marvelovka Strážcovia galaxie, kde pohľadný herec prepožičiava svoj hlas Rocketovi Raccoonovi. V treťom pokračovaní snímky by sa však podľa magazínu Hollywood Life mala objaviť aj hviezdna speváčka, ktorá má obsadiť úlohu komiksovej Lyllu. Aj keď nie sú postavy dvojice reálne hrané, ale virtuálne, fanúšikovia sú z ďalšieho romantického spojenia dvojice nadšení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hollywoodlife.com | Video: YouTube | Foto: Instagram/LadyGaga