Farme 12 odzvonili posledné minúty, pričom víťazkou sa po tesnom boji stala krásna “mešťanka” Xénia Gregušová. Tesne pred veľkým bojom o výhru 75 000 € však opustili reality šou Vladimír Nikolajev a Erik Zahorjan, ktorí prijali pozvanie do Farmy X-tra s Martinom Šmahelom. Ten ich spovedal o pocitoch a dojmoch z opusteného statku.

Erik Zahorjan sa vo Farme X-tra otvorene priznal, že si v semifinále išiel po výhru, avšak šou zjavne nie je iba o kondičke, ale aj o sympatiách. Partner Sáry Adamčíkovej v kolektíve obľúbený nebol a tým si vyslúžil aj najvyšší počet “čiernych domčekov” od vypadnutých farmárov, ktorými ho poslali domov. Erik priznal, že najviac ho zamrzela stratená možnosť o boj a túto “disciplínu” nepovažoval za férovú.

Vladimír aj Erik sa zhodli na mene víťaza, ktorý podľa ich názoru má reality šou Farma vyhrať. Aj keď si Vadimír myslí, že zvíťaziť by mala kvôli svojej čistej a čestnej hre Xénia, kondične má na to viac podľa dvojice Lukáš Stanislav. Rovnako tak sa zhodli aj na tradičnej rubrike “fail” týždňa, ktorým vypadnutí farmári označili práve svoje vyradenie pred finále šou. Titulom frajera týždňa označil Erik prísediaceho Vladimíra kvôli atmosfére, ktorú na statok posledný týždeň priniesol. Presným opakom však pomenoval Vladimír práve Erika z opozitného dôvodu, nakoľko sa posledný týždeň “zašíval” a separoval od ostatných.

Pre Prešovčana bola najpozitívnejšou osobou na statku Sára, pre Vladimíra to bola Eva Lipovská. Tá preňho predstavovala parťáčku na zábavu a odreagovanie sa intímnym spôsobom, v rovnakom duchu sa rozvádzajúci sa farmár vyjadril aj k otázke najlepšieho momentu celej šou. Za ten bez zaváhania označil situáciu, kde Xénií pri skúške svadobných šiat spadla sukňa a odhalila jej pozadie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Keď sa Martin ex-farmárov opýtal, čo im Farma dala a ako ju vnímali, ponúkol Vladimír skutočne originálnu odpoveď: “Ja som sa snažil vždycky mať taký nadhľad, že čo sa to tu deje. Čo keď toto všetko, čo robíme, je to nejaký experiment? Čo keď sme na vesmírnej stanici a cestujeme časom a priestorom? Čo keď je to nejaký psychologický experiment medzi jednotivými psychotypmi a nás skúmajú mimozemšťania…” zamýšľa sa Vladimír. Čo však priblížil k téme rozvodu s manželkou, ktorú avizoval v dokrútke? “Máme začaté rozvodové konanie, máme pred sebou sedenie. To rozhodnutie o tom rozvode už vlastne vyrieši rozvodový súd,” uviedol rodák z Ukrajiny.

Erikove plány do budúcna sú odhalené, veľká otázka, či sa bude stretávať s farmárskou partnerkou aj po šou, je zodpovedaná. Budúcim profesijným životom si zatiaľ istý nie je, avšak spoločné bývane so Sárou je aj kvôli vzdialenosti ich momentálnych bydlísk potvrdené.

Celú Farmu X-tra si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Markíza