Reality šou Farma 12 bola plná emotívnych vzťahov, pričom k najsledovanejším párom patrili Sára Adamčíková s kontroverzným Erikom Zahorjanom. Fitnesska sa zamilovala do temperamentného východniara, pričom sa spolu pred kamerami oddávali aj intímnym chvíľkam pod perinou.

Aj keď sa najskôr zdalo, že farmári spolu plánujú budúcnosť, po opustení statku sa ich vzťah rozpadol krátko po Vianociach. Dvojica sa síce rozišla v tichosti a pokojne, no krátko na to sa medzi bývalými milencami začala doslova mediálna prestrelka. Kým Sára opakovane tvrdila, že nechce žiadny vzťah a zameriava sa výhradne na sebalásku, Erik nedokázal prekusnúť rozchod ani údajnú aféru brunetky s iným mužom.

“Nebol to nejaký dôvod, že by mi on ublížil alebo že by som ja jemu ublížila. Proste, ja som zmenila veľmi myslenie od Farmy, ako som proste vypadla, tak už vtedy som cítila, že proste ja vo svojom živote teraz chlapa nechcem,” uviedla len v januári Sára, pričom toto tvrdenie jej vydržalo len pár týždňov.

Ako sa totiž ukázalo, po boku fitnessky je dnes ďalší muž, ktorým sa počas sviatkov pochválila aj na sociálnej sieti. “Áno mám vzťah. Veľmi krásny a plnohodnotný vzťah. Nebudem to tajiť a naťahovať, keďže reči sa šíria rýchlo a myslím si, že môj Instagram je hlavne o mojom živote – nielen o práci,” uviedla farmárka, ktorá vypla možnosť komentovania fotografie z dôvodu, že si lásku nemieni nechať ničiť zlou energiou. Kráska rovnako dodala, že nového partnera má po boku už celý mesiac.

Prekvapivé priznanie nenechalo, samozrejme, chladným ani jej bývalého priateľa Erika, ktorý na informáciu zareagoval prostredníctvom Instagramu svojským spôsobom. Kým najskôr zverejnil fotografiu postavy Mr. Beana s citáciou príspevku Sáry, neskôr ironicky premýšľal nad tým, koľko láska jeho ex vydrží.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/sarik_adamcikova, erikzahorjan_official