Filip Jánoš, známy ako „Fifqo“, je rozhodne človek, ktorý vytŕča z davu nielen svojou výškou. Niet sa čo diviť, že patril k najvýraznejším súťažiacim štrnástej série reality šou Farma. V jeho rodine však nie je jediným, kto si ulietava na farebných vlasoch a kontroverzných módnych doplnkoch.

Známy YouTuber po príchode na statok patril k lenivejším pracantom, no postupom času sa stal dôležitým členom pri plnení úloh. Málokto ho zo začiatku považoval za favorita súťaže, no napokon sa mu podarilo vyhrať 75-tisíc eur a stal sa víťazom Farmy 14.

Filip mal však na statku aj dni, keď mu do úsmevu nebolo a veľmi mu chýbala jeho rodina a kamarátka Kika, ktorá sa neskôr stala jeho priateľkou. Mladíkovi najbližší napokon prišli na Farmu, pričom diváci mohli vidieť jednu z jeho sestier. Už na prvý pohľad je zrejmé, že „Kittynqa“, ako ju priatelia prezývajú, miluje jednorožcov, mačacie ušká, a predovšetkým ružovú farbu.

Bratislavčan sa však v pokračovaní ,,Život po Farme“ pochválil aj mladšou sestrou, ktorá je jedinou zo súrodencov, čo neobľubuje výrazne farebné vlasy a extravagantné doplnky. Na brata prezradila, že s ním mala v minulosti spoločnú izbu, vďaka čomu jej po večeroch čítal knihy týkajúce sa dospievania chlapcov, no niektoré pasáže radšej vynechal. Je však isté, že členka rodiny Jánošovcov je poriadna kočka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TV Markíza