Uplynulý víkend sa v Bratislave zhromaždil demonštrujúci dav, ktorý pred Úradom vlády bojoval proti Igorovi Matovičovi a protipandemickým opatreniam. Z miesta protestu dokonca unikli na internet videá, ktoré pobúrili nielen voličov premiéra, ale aj širokú verejnosť.

Situácia ohľadom koronavírusu sa na Slovensku vážne vyostruje, a kým vláda pripravuje celoplošné testovanie občanov, tí momentálne útočia predovšetkým na Igora Matoviča. Počas uplynulých dní obleteli slovenský internet šokujúce videá, v ktorých maloleté deti kričia do megafónu hanlivé slová na adresu premiéra. Kým približne 10-ročný chlapec s podporou dospelého muža vyjadroval „svoj“ názor, že Matoviča treba zabiť, mladšie dievčatko s úsmevom na tvári hlásalo, že predseda vlády je k**ot.

Polícia voči osobám okamžite zakročila a po výzve na sociálnej sieti sa jej podarilo identifikovať osoby, ktorým dnes hrozia mastné pokuty. Napriek skutočnosti, že široká verejnosť šokujúci výstup detí odsúdila a považuje ho za akési prekročenie hraníc, istá mamička má celkom opačný názor.

Na Facebooku totiž zverejnila krátke video, v ktorom syna vyzýva, aby opakovane tlmočil jej názor. “Oliverko, čo je Matovič?” pýta sa s pobavením v hlase nezodpovedná matka. “K***t,“ odpovedá malý chlapček. Reakcie verejnosti na seba nenechali dlho čakať a ženu označili za „matku roka“: “Keby toto moje dieťa povedalo tak sa hanbím a nie ešte na internet.” znel jeden z mnohých podobných komentárov.

Šokujúce video malého Olivera môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/ Igor Matovič, Odvolanie-Vlády-IMatoviča, streamable