Hrozná NEHODA v Trnave: Žena zrazila na priechode 10-ročného chlapca!

Dátum:

V Trnave došlo v stredu v blízkosti križovatky T. Vansovej, Poľnej a Ovocnej k veľmi nepríjemnej nehode. 58-ročná vodička vo vozidle Toyota narazila do 10-ročného chlapca, ktorý sa nachádzal na priechode pre chodcov. Dieťa skončilo so zranením hlavy v trnavskej nemocnici. 

Trnavská polícia zverejnila na sociálnej sieti informácie o nepríjemnej dopravnej nehode. 58-ročná vodička mala na priechode pre chodcov zraziť 10-ročného chlapca: „Policajti boli včera privolaní krátko po 16.00 hodine k dopravnej nehode s účasťou maloletého 10-ročného chlapca. Malý Trnavčan prechádzal po priechode pre chodcov v blízkosti križovatky T. Vansovej, Poľnej a Ovocnej. 58-ročná žena si pravdepodobne chlapca nevšimla a došlo k nárazu,“ uviedla.

Auto Toyota Rav4 narazilo dieťaťu do spodnej časti tela, spadlo na kapotu a náraz ho odhodil do protismernej časti cesty. So zraneniami hlavy ho previezli záchranári do trnavskej nemocnice,“ doplnila. Vodička sa podrobila dychovej skúške s negatívnym výsledkom, policajti jej však na mieste zadržali vodičský preukaz.

Polícia príčinu nehody aktuálne vyšetruje. Dôležitým dokumentom bude aj lekárska správa dieťaťa po prepustení z nemocnice. Polícia tiež vodičov upozorňuje, aby boli obzvlášť opatrní v blízkosti priechodov pre chodcov a taktiež rodičov, aby svoje deti oboznamovali so základnými pravidlami cestnej premávky. Pred pár dňami zahynul pri dopravnej nehode pri Nitre 42-ročný policajt.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:│ Foto: FB/Polícia SR – Trnavský kraj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...