Igor Matovič dostal od ministra zaujímavý vianočný darček!

Dátum:

Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič sa iba pred troma dňami (18. decembra) ocitol v karanéne po tom, čo sa mu na telefóne zobrazila sms správa s výsledkom pozitívneho testu na ochorenie Covid-19. Hneď potom sa do domácej izolácie dostal aj Boris Kollár a Veronika Remišová, minister obray Jaroslav Naď mal rovnako pozitívny výsledok a z vírusu sa lieči v horúčkach.

Igor Matovič priebeh ochorenia koronavírusu neprežíva kriticky a verejnosti sa pravidelne prihovára z domácej izolácie, v ktorej je oňho kráľovsky postarané. „Ľudia mi posieľajú rôzne lieky či recepty. Vodka s bromhexinom zatiaľ medzi nimi nefiguruje, ale nájde sa hocičo. Pavlínka práve z našej „schránky“ priniesla ploskačku s domácou mandľovicou,“ pochvaľuje si na sociálnej sieti Matovič, ktorý dostal netradičný darček aj od ministra vnútra Romana Mikulca.

Drevený stromček si vo vianočnom lockdowne uzatvorenej izby premiér užije pravdepodobne ako jediný symbol Vianoc: „Klopklop na dvere, otvorím … a tam špeci stromček, čo sme od pána ministra vnútra dostali a moje kočky zložili. Nuž, tentokrát to bude zvláštne – kočky budú mať svoj živý stromček a ja svoj v mojej karanténne … len či bude mať Ježiško odvahu mi pod stromček do karantény aspoň malý darček priniesť, to sa nechám prekvapiť,“ opisuje momentálnu situáciu premiér.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/igor_matovic_olano

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...