Intímna chvíľka ODHALENÁ: Neuveríte, ktorá farmárka hladkala Šmahela po ZADKU!

Dátum:

Farma je opäť raz zdrojom obrovského šoku a prekvapenia! Martin Šmahel, ktorý nedávno na statku nešetril kritikou na Kalisovú a prezradil, prečo im krachlo manželstvo, si užíval jemné rúčky jednej z farmárok. Tie skončili rovno na zadku pohľadného fitnessáka! 

Na Farme nie je okrem konfliktov núdza ani o nečakané kamarátstva, či dokonca intímne zblíženia. V minulosti už divákov prekvapila Michaela, ktorá strávila vášnivú noc s mladým Dominikom. Ten sa tak nezabudnuteľným spôsobom zbavil panictva a s farmárkou tvoria nerozlučnú dvojku až doposiaľ.

Onedlho na to sa k nim pridala aj zadaná Táňa, ktorú kamery pristihli pri tom, ako si Petra uložila do svojho lona a popri romantických rečiach mu nežne hladila vlasy. Štvorica vytvorila silný tandem, ktorý na statku neustále vytvára stratégie a konflikty, za čo sú kritizovaní viacerými farmármi. Zdá sa však, že ani celebrity si nie sú celkom cudzie a s postupom času si k sebe vytvárajú bližšie vzťahy.

Najnovšie sa o poriadny rozruch postaral fitnessák Martin Šmahel, ktorý mal menšiu nehodu s novoprivezenou kravou Malinou. Tá už v minulosti potrápila nejedného farmára a inak tomu nebolo ani pri známych tvárach šoubiznisu. Fešáka podľa všetkého kopla do zadku a o ten sa mu rozhodla príkladne postarať spiritualistka Silvia Šuvadová. Jej dotyky Martinovho pozadia ale pôsobia skôr ako nežné hladkanie než liečenie postihnutého miesta. Žeby rástli vzájomné sympatie aj v dome bohatých? Viac si pozriete vo videu >>> TU <<<.

Silviine ručičky skončili na Martinovom zadku.

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...