Spevák, podnikateľ, neúspešný kandidát na primátora Bratislavy a najnovšie aj provokatér, ktorý v posledných týždňoch verejne útočí na osobnosti zo slovenského šoubiznisu. Určite tušíte, že ide o Martina Jakubca. Jeho pozornosť sa však niekoľkokrát upriamila na rapera Rytmusa, ktorého odvážne vyzval k zápasu do ringu.

Spevák známych “evergreenov“ sa neustále vyjadroval k zápasu Rytmusa a českého rapera Marpa, pričom nešetril kritikou. Nakoniec sa rozhodol vyzvať najznámejšieho rapera Slovenska do ringu v prípade, ak mu bude ochotný zaplatiť “iba“ 400-tisíc eur. Dlhšiu dobu snúbenec moderátorky Jasminy Alagič na ataky tohto šlágermajstra nereagoval, no nakoniec to prišlo.

Vrbovský sa jednoducho mužom, akým je Jakubec, nemieni zaoberať, pričom ho nazval “nímandom“ a “ho*nom“. Tieto slová neušli Jakubcovi, ktorý priznal, o čo mu celý čas išlo. “Takže Rytmouse sa rozhodol na mňa reagovať a urážať ma? Lenže mňa on neurazí. Tento Turek, Kurd či k čomu sa to hlási, tvrdí, že som niemand, hodnotí, že si myslel, že má inteligentnejších fans, keďže ma komunikujú o 106, zapodievajú sa mnou, neuvedomujúc si, ako mi pomáhajú v reklame. Nemajú reagovať na mňa a nestúpať do každého hovna. OK, som s tým úplne v pohode. Som rád, že to nedokázal udržať a vyjadril sa,” reagoval Martin.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Instagram/rytmusking