Koncom septembra sa na verejnosť dostala informácia o incidente v nočnom klube, kde si dve poslankyne poriadne skočili do vlasov. Kým v parlamente si vymenili iba rozdielne názory, mimo národnej rady padali urážky a údery do tváre.

Jana Bittó Cigániková nedávno poriadne prekvapila fanúšikov, keď oznámila, že bola v nočnom bare napadnutá priamo zo strany bývalej tenistky. Ťahanie za vlasy a úder do tváre ju napokon dostali na pohotovosť, v dôsledku čoho podala trestné oznámenie. Romana Tabák však vyhlásila, že slovne i fyzicky bola napadnutá práve ona.

Exčlenka strany OĽaNO svojej kolegyni odkázala, aby vyhľadala terapeuta a absolvovala test na drogy. Členka strany SaS sa rozhodla vyvrátiť jej obvinenia, podľa ktorých užíva omamné látky. Pred pár dňami absolvovala dôležité testy. ,,Jeden vylučuje prítomnosť akýchkoľvek omamných látok 3-4 dni pred odberom, teda aj v čase incidentu. Test z vlasov vylučuje prítomnosť až 3 mesiace spätne,“ vysvetlila liberálka, pričom negatívne výsledky zverejnila na sociálnej sieti.

Cigániková priznala, že o incidente v nočnom klube nechcela verejne hovoriť, no Tabák ju má neustále očierňovať a prichádzať s novými obvineniami bez najmenších dôkazov. ,,Venovala som sa práci a tomuto som venovala jediný vysvetľujúci status. Neprepieram to na sociálnych sieťach, pretože to je jednoducho veľká hanba. A neexistoval by ani tento text, ak by pani poslankyňa nepokračovala v dehonestácii parlamentu a poškodzovaní mojej povesti,“ uviedla 39-ročná politička, pričom upozornila členku strany Sme rodina, že ľudia majú omnoho vážnejšie problémy, ktoré treba riešiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Janka Bittó Cigániková  |  Foto: TA3, FB/Janka Bittó Cigániková, Romana Tabak