Aj napriek tomu, že desiata séria reality šou Farma oficiálne skončila vyhlásením víťaza Dominika Porubského, farmári sa snažia využiť svoju chvíľkovú slávu na sociálnej sieti. Výnimkou nie je ani Karin, ktorá sa až teraz vyjadrila k obvineniam divákov, že sa na statku iba neustále maľovala a vysedávala s fajkou v ústach.

Rodáčka z Banskej Bystrice sa do semifinále určite nedostala vďaka tvrdej práci. Boli síce momenty, kedy pomáhala s úlohami najlepšie ako vedela, vo väčšine prípadov ju však diváci mohli vidieť maľovať sa alebo fajčiť.

Karin sa nikdy netajila tým, že jej motiváciou prísť na Farmu bola snaha zviditeľniť sa. Od začiatku si tak bola vedomá, že rozhodne nebude patriť k najpracovitejším účinkujúcim. Urážky a obvinenia zo strany fanúšikov reality šou ju však natoľko zasiahli, že sa rozhodla prehovoriť o skutočnom živote na Farme.

Kontroverzná blondínka sa však rozhodla reagovať aj na kritiku, ktorá sa na jej adresu neustále objavuje. ,,Nešla som sa pretrhnúť, na to som tam neprišla. Jasné, že tam bolo furt ako sa líčim, nech máte o čom diskutovať,“ odkázala ľudom s nudným životom. Presne tak totiž nazvala divákov, ktorí si ju dovolili kritizovať.

Celé vyjadrenie Karin

Zdroj: Facebook/Karin Dvořáková  |  Foto: Instagram/karinnett,  Facebook/Karin Dvořáková