Petr Borkovec sa po alkoholickom páde na dno rozhodol liečiť zo závislosti na psychiatrii. Prešlo však len pár týždňov a spevák má na konte obrovský škandál. Tentokrát skončil v rukách polície, avšak toto je už príliš.

Petr Borkovec sa zrejme s démonom menom alkohol stále nevysporiadal. Pohárik mu robil problémy už počas súťaže SuperStar a napokon mal byť aj dôvodom, pre ktorý sa s ním rozišla Katka Knechtová. Najnovšie má však zásadný vplyv aj na jeho rozbehnutú kariéru. Iba pred mesiacom pritom priznal, že sa začína zo závislosti liečiť v psychiatrickej liečebni.

Hoci teda mnohí predpokladali, že liečenie ho z problémov dostane, opak je pravdou. Petr už totiž zjavne zavítal medzi ľudí, no jedny z jeho prvých krokov viedli v pondelok večer do baru, kde sa opäť opil. To však nebolo to najhoršie! Spevák mal totiž údajne ukradnúť peniaze, kvôli čomu skončil na polícii. Na drinky mal pozývať množstvo ľudí a chváliť sa, že je známym finalistom zo SuperStar: “Prepil približne celkom tisíc českých korún a neskôr sme zistili, že nám ukradol z tržby ďalších 5-tisíc korún,” uviedla pre český Blesk manažérka podniku.

Borkovec má teda zavarené na poriadny problém a ruky od neho dávajú preč aj spolupracovníci. Jeho manažérka Garajová, ktorá sa starala o zabezpečovanie kšeftov, totiž uviedla, že kvôli škandálom s ním už nechce mať nič spoločné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Borkovec pred časom priznal, že sa lieči z alkoholovej závislosti
Momentálne ale skončil v rukách polície
Petr sa mal v bare opiť a ukradnúť 5-tisíc korún českých

Zdroj: tv.blesk.cz │ Foto: Instagram/petrborkovec_official, YouTube/Televízia Markíza