Žeby si konečne nasypal popol na hlavu a priznal to? Aj tak sa dajú pochopiť Rytmusove slová o jeho živote pred Jasminou, v ktorých prezradil, čo bolo kedysi zmyslom jeho života.

Rozchod Rytmusa (41) a Dary (45) bol napriek navonok predstieranému kamarátstvu pretkaný aj množstvom verejných odkazov a slovných prestreliek. Potom, ako sa raper vyjadril o vzťahu s Jasminou v superlatívoch, sa mierne urazila Dara, ktorá jeho slová o tom, ako až teraz zažíva to pravé, vôbec nečakala.

Patrik však odvtedy svoje vyznanie o najsilnejšej láske zopakoval ešte niekoľkokrát a prejavy náklonnosti naberajú stále väčšiu vážnosť. Svojej Jasmine a budúcej rodinke zakúpil bohatý raper luxusnú rezidenciu v Malinove a nešetrí ani na vybavení domu. Dara sa už ale nemienila pretvarovať a skladať na svojho bývalého len ódy a pred celým Slovenskom ho napokon vysmiala.

Rytmus sa ale okrem ospevovania svojho aktuálneho života po boku moderátorky Jasminy zamyslel pre Plusku aj nad svojím predošlým správaním. Prekvapivo otvorene uznal, že v minulosti ani zďaleka nevenoval toľko času partnerstvu so ženou: “V podstate som žil usporiadaný život, ale žil som iba pre kariéru. Myslel som iba na seba. Ráno som sa zobúdzal s myšlienkou na muziku a večer s ňou zaspával,” sype si popol na hlavu.

Rovnako priznal, že až s Jasminou zažíva klasický vzťah, kedy sa dvojica vidí dennodenne: “Predtým som riešil viac kariéru, bolo to pre mňa prvoradé, asi preto mám aj také výsledky. Ale teraz sa mi niekedy nechce ísť ani do roboty. Chcem byť s ňou. Niekedy som po koncerte zvykol ešte ostať v klube alebo sme niekam išli. Teraz, keď ma volajú, nejdem. Jednoducho sa mi nechce, chcem ísť za Jasminou,” dodáva. Týmto odhalením zároveň čiastočne objasňuje, čo mohlo stáť za stroskotaním jeho vzťahu s Darou, pri ktorej mu podľa vlastných slov myšlienky lietali skôr okolo hudobnej kariéry. Jasmina ale dáva na prvé miesto rodinu, a to je podľa Patrika presne to, čo sa mu na bosnianskej kráske páči.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram