Reality šou Farma 12 bola plná rôznych charakterov, pričom k najpopulárnejším súťažiacim jednoznačne patrili Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav. Dvojica k sebe mala ľudsky blízko nielen pred kamerami, no ako sa zdá, cudzí si nie sú ani po ich vypnutí.

Potom, čo farmári opustili markizácky statok, sa niektoré vzťahy rozpadli a iné, naopak, doslova prekvitajú. Lukáš, Xénia a Heňo, ktorí si prekvapivo rozdelili výhru vo výške 75 000 €, trávia spoločný čas aj dnes, pričom krásnej Žilinčanke robí Lukáš pravidelne spoločnosť. Inak tomu nebolo ani nedávno, keď sa kedysi dlhovlasý sympaťák posadil do kaderníckeho kresla a nechal si ostrihať svoju korunu krásy.

Spoločnosť mu nerobil nikto iný, ako samotná Xénia, ktorá sa dokonca postarala o prvé zastrihnutie nožničkami. Kým ešte koncom novembra bývalá účastníčka Miss tvrdila, že Lukáša má síce rada, no vzťah s ním si zrejme predstaviť nedokáže, nakoľko ju doma čaká partner, karta sa evidentne obrátila. Finalista Farmy ju totiž v nestráženej chvíli oslovil “láska”, a aj keď svoj vzťah doposiaľ nepotvrdili, no ani nevyvrátili, nie je jasné, či išlo o žart alebo skutočné prezradenie sa. Čo myslíte, ako to je?

Oslovenie láska počuť v čase 5:50

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto | Video: YouTube