Uplynulá séria reality šou Farma 12 sa skončila začiatkom decembra, pričom do absolútneho finále sa prebojoval sympaťák Lukáš Stanislav so svojim najlepším priateľom z relácie Henrichom Kuľkom a televíznou láskou Xéniou Gregušovou. Trojica na seba nezanevrela ani po vypnutí kamier, pričom spolu trávia mimoriadne množstvo času aj dnes.

Inak tomu nebolo ani v uplynulých dňoch, kedy sa Lukáš odhodlal na výraznú premenu, ktorá prekvapila množstvo jeho skalných fanúšikov. Prednedávnom sa ich prostredníctvom sociálnej siete opýtal, či by mal zmeniť účes, v čom ho väčšina podporila. Rodák z Chraste nad Hornádom teda počúval hlas väčšiny a sadol si do kaderníckeho kresla!

Dlhé vlasy, ktoré si pestoval od 12. júla 2018, kedy vyrážal na eurotrip, zveril krásnej Xénii, pričom tá ho zbavila výraznej dĺžky. “Zažil som neskutočné množstvo zážitkov s týmito vlasmi, ale bol jednoducho čas na zmenu, a tak som sa do toho pustil a ako to dopadlo? to si možeš pozrieť vo videjku,” nabáda fanúšikov Lukáš. A že dnes vyzerá výborne!

Lukáš kedysi

Lukáš dnes

Video z premeny

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/lukas.stanislav