Marian Kotleba prišiel po rozhodnutí súdu o mandát poslanca NR SR a aktuálne tak nepôsobí v slovenskej politike. V súkromnom živote prežíva zjavne tiež neradostné obdobie. Po objave novej lásky, ktorá vyzerala na vážny vzťah, totiž prišiel náhly koniec.

Bývalý poslanec NR SR Marian Kotleba sa po súdnych ťahaniciach musel vzdať mandátu a momentálne sa v parlamente nezdržiava. V súkromnom živote mal za sebou turbulentné obdobie a po rozvode s exmanželkou sa striedavo stará o svojho syna Frederika, ktorému sa venuje vo voľnom čase.

Pred niekoľkými mesiacmi sa zdalo, že mu svitá na lepšie časy, keď začal tvoriť pár s blondínkou Máriou z Partizánskeho. Ako vyzradila pre Nový Čas jej kamarátka, po dohodnutí spoločnej dovolenky i bývania mal nastať nečakaný koniec lásky. Do Bulharska, kam mal vziať ekonómku Máriu, vraj vyrazil s kolegyňou: “Vyrazil tam s nejakou straníčkou a s jej dcérou, vôbec tomu nerozumela a ani ja. Vôbec to Marian nevysvetlil,“ nechápe.

Zamilovaná žena už pritom mala prehlásiť svoje dve deti do novej školy a škôlky v Bystrici, keďže plánovali spoločnú budúcnosť. Politik mal napokon prísť so slovami, že prežíva zložité obdobie a nechce riešiť vzťah. Kamarátka ale odhalila aj to, že líder ĽSNS mal mať na Máriu časom zvláštne požiadavky, ako prefarbovanie vlasov či neustále cvičenie, aby spĺňala ideál krásy. Samotný Kotleba na informáciu zareagoval len stručne, no k téme sa nevyjadril: “Riešme radšej neschopnosť vlády zabezpečiť pre ľudí aspoň trochu normálne ceny energií a potravín,“ odvetil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza