Peter Harezník a Táňa Brunayová tvoria na Farme nerozlučnú dvojku. Napriek viacerým odhaleniam farmárov však tvrdia, že ide len o taktiku. Po poslednom nočnom záťahu Táni na Šmahela však Peter zažil kruté vytriezvenie a skončil v slzách. 

Peter a Táňa majú k sebe počas celej Farmy neuveriteľne blízko a výpovede farmárov svedčia o tom, že za kamarátstvom môže byť aj čosi viac. K ich čudnému vzájomnému správaniu sa vyjadril Dominik a najnovšie sa pridala aj Karin či vypadnutý Juraj, pričom všetci sa zhodujú v tom, že medzi Petrom a Táňou nejde o kamarátstvo. Kamera zachytila aj zvláštne zvuky prichádzajúce z rákosia, kde dvojica „oddychovala“.

Po poslednej farmárskej nočnej žúrke, kde sa potužená Táňa spolu s Mišou doslova vrhali na svalnatého Martina Šmahela, ale nastal zlom. Kým pre Táňu je podľa jej vlastných slov takéto laškovanie s mužom normálnou súčasťou zábavy, Peter zrejme vidí celú situáciu inak. Potom, ako sa totiž kučeravá fitness trénerka hodila okolo krku Šmahela, mal Peter doslova vyletieť von z kuchyne.

Karin a Milan majú ale jasno v tom, že za jeho následným plačom a zlou náladou nebol Dominik, ako sa snažil všetkým nahovoriť. Podľa Milana ho ranilo Tánino správanie a tak farmárke do očí povedal, že Peter je do nej zrejme zamilovaný…

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube