Na Nový rok otriasla celým Slovenskom fatálna vražda 46-ročnej Eriky, ktorá zomrela v uliciach Michaloviec. O život ju pripravil vrah potom, ako si vyberala peniaze z miestneho bankomatu, pričom polícia zadržala a z činu obvinila len 18-ročného mladíka!

1. januára zasahovali všetky záchranné zložky na východe Slovenska. V širšom centre Michaloviec bolo objavené telo 46-ročnej Eriky, ktorá bola brutálne zavraždená v skorých ranných hodinách. Polícia začala intenzívne pátrať po vrahovi zosnulej zdravotnej sestry, pričom v utorok (3. januára) vo večerných hodinách urobila prehliadku v byte 18-ročného mladíka.

Ako priblížila TV Markíza, Valentín má byť podľa miestnych obyvateľov z osady utiahnutým človekom, ktorý mohol mať problémy s drogami. Obvineného muža zadržala polícia vo vlaku na ceste do Českej republiky, kým v kontajneri pri byte mal byť nájdený zakrvavený nôž a oblečenie.

Zo zverejnených kamerových záznamov miestni predpokladajú, že vraždiť mal práve tínedžer, kým jeho otčim je presvedčený o Valentínovej nevine. Podľa jeho slov mohol veci odhodiť aj niekto iný, avšak polícia mladíka, ktorého motívom mali byť peniaze, už obvinila s tým, že majú dostatok dôveryhodných dôkazov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, policia