Romana Tabák je poslankyňou v parlamente a členkou niekoľkých výborov. Politička sa však dostala do povedomia občanov hlavne verejnými trapasmi, kým najnovšie sa v nočnom klube pobila s kolegyňou Janou Bittó Cigánikovou. Boris Kollár tak získal do svojich radov skutočný “unikát“.

Romana Tabák bola po nástupe do parlamentu hrdou členkou strany OĽaNO, no pred pár mesiacmi ju z klubu vyhodili, keďže nehlasovala za vydanie Roberta Fica na väzobné stíhanie. Okamžite sa začalo špekulovať, či bude nezaradenou poslankyňou alebo sa pridá k jednej z existujúcich strán v Národnej rade. Ku klebetám prispela aj samotná bývalá tenistka, ktorá sa snažila pôsobiť tajomne.

Od 1. septembra sa napokon stala oficiálnou členkou hnutia Borisa Kollára. Zlé jazyky tvrdili, že nešlo o žiadne prekvapenie, dôvodom mal byť jej údajný románik s multioteckom. Jeden z fanúšikov sa preto otvorene spýtal, či je na tom niečo pravdy. Známa blondínka sa rozhodla zareagovať českým mottom: ,,Co je v domě, není pro mě.“ Napokon iba stroho napísala, že majú pracovný vzťah.

Občania sa jej zároveň pýtali, čo ponúka ako starostka, keďže kandiduje na poslankyňu mestského zastupiteľstva i starostku. ,,Hodinu tenisu zadarmo týždenne pre deti rezidentov,“ šokovala odpoveďou, pričom by sa rada venovala aj rozvoju cyklotrás. Zdá sa, že to nebolo práve to najhlavnejšie, čo chceli počuť ľudia žijúci v tejto mestskej časti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/romanatabak  |  Foto: IG/romanatabak, YT/HNtelevízia