V sobotu zasiahla celé Česko tragická udalosť. Nezvestný Tadeáško, ktorý sa stratil v piatok podvečer svojej matke spolu s kočiarom, sa našiel bez známok života. Polícia zverejnila šokujúce výsledky nariadenej pitvy.

Česká polícia mala od piatku podvečer plné ruky práce, keď na Mělnicku pátrala po 4-mesačnom Tadeáškovi, ktorý matke zmizol spolu s kočíkom. Veronika tvrdila, že v parku zaspala a keď sa prebrala, chlapček bol preč. Po výpovedi rodiny však bolo jasné, že žena mala problém s drogami, alkoholom a aj starostlivosťou o bábätko. Tadeáškovi bola po smrti nariadená pitva.

Jej výsledky sú však pre mnohých prekvapivé: “Dnešné výsledky súdnej pitvy vylúčili cudzie zavinenie. Podozrivé osoby, ktoré sme v súvislosti s prípadom zadržali a vypočúvali, boli dnes prepustené. V tejto chvíli je to rodinná tragédia, určite sa nejedná o nijaký trestný čin, závažný zločin vraždy a podobne,” dodáva pre Blesk policajná hovorkyňa Lucie Nováková. Presná príčina smrti chlapčeka však nie je známa.

K tragickému incidentu sa už na sociálnej sieti vyjadrila aj samotná matka Tadeáška: “Pre všetkých “informovaných”: Polícia dnes preukázala, že sa nejednalo o moje zavinenie a prepustili ma. Takže nechajte môj profil na pokoji, bude skôr alebo neskôr zmazaný… Stalo sa to, čoho som sa najviac bába. Ľutujem, že som nebola skvelá mama, ktorou som mala byť. Je mi strašne ľúto, že som na chvíľu zaspala a malý nikde. Tá správa mi vytrhla srdce. Bohužiaľ, čas nevrátim. Je to strašný pocit prísť o časť mňa,” dodáva s prosbou, aby ju ľudia nechali na pokoji a nepísali jej hnusné správy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/extra.cz, YouTube/Týdeník Policie