28-ročná mamička dvoch detí vo veku jeden a osem rokov si od lekárov vypočula tvrdý verdikt. Tieto Vianoce budú zrejme poslednými, ktoré strávi v kruhu svojej milovanej rodiny.

Mladá mamička Jennifer Bell si v marci tohto roka vypočula od lekárov veľmi kruté slová. Potom, ako len 28-ročnej žene zo škótskeho Milngavie diagnostikovali ochorenie neurónov MND, jej dávajú už len pár mesiacov života.

S veľkou pravdepodobnosťou tak práve zažíva posledné Vianoce spolu so svojou rodinkou a dvomi dcérkami vo veku jeden a osem rokov. Ochorenie na mladej žene na prvý pohľad nevidno, no spôsobuje jej problémy s rečou. Staršia dcéra sa chorej mamy občas opýta, kedy pôjde do neba, pričom rečové ťažkosti si všimnú aj cudzí ľudia.

Jennifer sa však napriek nepriaznivej prognóze lekárov neopúšťa a plánuje si zostávajúci čas užiť: “Cítim mier, šťastie a spokojnosť, že som bola obdarená veľmi špeciálnym dňom s mojimi dievčatami a rodinou. Budem bojovať každým dychom, aby som tu bola a pozerala sa na nich tak dlho, ako to bude možné. A aj keď je to hrozná situácia, som v toľkých smeroch šťastná.

Priniesla som na tento svet dve nádherné deti, splnila som si takmer celý zoznam, dokončila som školu, mala som možnosť robiť toľko vecí, ktoré iní ľudia nikdy nebudú môcť a to zo mňa urobilo silnejšieho človeka,” dodáva na záver rozprávania so slovami, že nikto nevie, kedy si ho Boh k sebe povolá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Jennifer Bell