Finále Farmy 11 je doslova na spadnutie a kým diváci viac ako tri mesiace pozorovali životy dvadsiatich súťažiacich na televíznych obrazovkách, dnes sa aj vďaka ich hlasom stane z jedného z nich poriadny pracháč. Kto to však bude?

Televízia Markíza predstavila ešte koncom augusta divákom prvú šestnástku finalistov reality šou Farma, ktorú v priebehu vysielania doplnili ďalší štyria súťažiaci. Súboj medzi východom a západom sledovali státisíce Slovákov, ktorí si medzi rôznymi charaktermi našli svojich favoritov.

Počas šou farmárka Martina Kovalčíková odstúpila zo zdravotných dôvodov, Mateja Jurkoviča vyradili pre fyzické napadnutie, a taktiež sa zopár súťažiacich vyjadrilo, že duel “naschvál” prehrali.

Do finále sa napokon prebojovali Romana Košťálová (23), Gabriel Sedláček (23) a Radovan Dulin (38), pričom medzi všetkými z času na čas panovalo isté napätie. Ako priznal tesne pred súbojom Gabi, momentálne cíti istú nervozitu, nakoľko nevie, čo ho čaká, avšak stále ostáva optimista a verí si.

Ďalší tuning hneď po opustení Farmy? Romana ukázala nabombované pery!

Naopak, Rado, ktorý prišiel v sprievode Kristi Dali, sa vyjadril, že si prišiel večer užiť a ani v prípade výhry pre neho život nekončí. Akýmsi súzvukom oboch farmárov je Romana, ktorá je na jednej strane nervózna, no taktiež si mieni finále užiť. Veľkolepý večer, počas ktorého spoznáme víťaza v hre o 75 000 €, začína už o 20:30 na Markíze. Kto by mal vyhrať finále Farmy podľa vás?

Posledné slová súťažiacich pred finále >>>TU<<<

Gabriel Sedláček

Radovan Dulin

Romana Košťálová

[poll id=”160″]

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza