Tvorcovia reality šou Farma poňali jubilejnú desiatu sériu rozhodne netradične. Zmena moderátorky, pravidiel aj účinkujúcich. Diváci z jedinečného nápadu televízie Markíza však nadšení neboli a vlna kritiky rastie každým dňom. Zdá sa však, že to plány žlto-modrej televízie nepozmení a už plánuje ďalšiu reality šou z prostredia vidieka.

Po tom, ako sa dostala na verejnosť správa, že Kvetka Horváthová (41) pri moderovaní Farmy definitívne končí, diváci dali jasne najavo svoj názor. Táto radikálna zmena sa im nepáčila a niektorí dokonca prestali byť fanúšikmi televíznej šou. Nedokázali sa totiž stotožniť s faktom, že tvárou Farmy 10 bude komička Eva “Evelyn“ Kramerová.

Televízia Markíza však berie drsnú kritiku s nadhľadom a bez problémov plánuje jedenástu sériu. Diváci dúfali, že sa ostrieľaná moderátorka známa z Telerána vráti vo veľkom štýle. Pravdou však je, že sympatická Kvetka definitívne skončila. Je viac ako pravdepodobné, že ponuku moderovať dianie na statku dostane opäť Evelyn, ktorá údajne kompetentných príjemne prekvapila.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/evelynjefresh, Facebook/Farma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.