V posledných dňoch otriasa Slovenskom škandál s pokazeným mäsom dovezeným z Poľska. Ako sa však zdá, na poriadny problém si zarobila aj bratislavská reštaurácia, v ktorej si vychutnával obed markizácky herec Ján Alžbetkin. Ten skončil po konzumácii mäsa v jednej z nemocníc s obrovskými bolesťami. 

Herca Jána Alžbetkina si môžu diváci pamätať zo seriálu Ordinácia v Ružovej záhrade, pričom momentálne účinkuje v komediálnom seriáli Autoškola. Práve jemu sa stala veľmi nepríjemná záležitosť, keď sa po obyčajnom obede dostal do stavu, kedy začal trpieť obrovskými kŕčmi. Situácia bola natoľko vážna, že skončil v nemocnici.

Janko sa však rozhodol varovať aj ostatných, aby si dávali veľký pozor, čo a kde zjedia. Mladíkovi bolo totiž naservírované pokazené mäso, pričom upozornil na danú reštauráciu, ktorá sa od celej záležitosti úplne dištancuje. S celým príbehom sa podelil na sociálnej sieti, kde zverejnil aj smutný záber z nemocnice.

Vyjadrenie Alžbetkina

“Milí priatelia. Veľký obrovský pozor na to, čo a hlavne kde budete jesť, veľmi dôkladne dávajte pozor aj na to, či tam majú návštevníkov alebo tam ste sami!!! Konkrétne Reštaurácia oproti vrakunskému cintorínu vedľa Jánošíkovho dvora s názvom Cafe Racers burger… Síce príjemná obsluha.. Ale extrémne nezodpovedná vec so starým mäsom, je mi jasné, že dnes chce človek ušetriť, keďže biznis nejde.. Ale servírovať mäso, ktovie ako dlho staré… To biznisu moc nepomôže.. Navyše, vymazali moje upozornenie z fb stránky… A výsledok? Vyzvracal som sa z podoby a podozrenie na pankreatitídu…. Bolesť taká, že som chcel zdochnúť… Netuším si predstaviť, čo by bolo ak by to zjedla nejaká baba v tehotenstve… Katastrofa… Peniaze nad zdravie! Nikdy viac a budem im robiť každý týždeň reklamu.“

Zdroj: Instagram/johny_alzbetkin  |  Foto: Instagram/johny_alzbetkin, Facebook