Igor Matovič je známy svojou priamočiarosťou a otvorenosťou vo vyjadrovaní. Spontánne fotky či zábavné statusy nechýbajú ani na premiérovej sociálnej sieti. Tentokrát sa rozhodol priznať, že štátu spôsobil 1. majetkovú škodu. Reakcie Slovákov boli ale poriadne ostré.

Slovenský premiér má nevšedný zmysel pre humor a na svojom profile sociálnej siete rád a pravidelne zverejňuje zábery z rodinného života, ale aj zábavné momenty z práce. Nedávno dokonca ukázal aj svoju milovanú maminu, ktorá oslávila narodeniny, pričom si Slováci okamžite všimli obrovskú podobu medzi matkou a synom.

O tom, že Igor Matovič uprednostňuje aj v práci neformálne vystupovanie, prehovoril politik z SaS. Len pred pár minútami však predseda vlády zverejnil nečakané priznanie. Podľa svojich slov spôsobil štátu 1. škodu, hoci sa napokon ukázalo, že šlo len o nástenné hodiny, ktoré rozbil buchnutím dverí. „Práve som spôsobil štátu škodu… zavrel som dvere … a padli hodiny,“ napísal k záberu.

Slováci sa ale rozhodli okamžite zareagovať, a hoci toto priznanie niektorým prišlo milé či zábavné, množstvo ľudí má opačný názor. „Hodiny nie sú problém. Hodinová mzda je problém,“ napísala Mária a pridal sa aj Miroslav: „Pán Matovič, namiesto takýchto statusov by sme radi očakávali statusy, čo ste urobili preto, aby sme mali z čoho žiť.“ Ozvali sa ale aj ďalší pobúrení obyvatelia: „Kollára rieš a ni blbosti. Igor, na čo sme ťa tam dosadili?!“ odkázal Andrej. Všetko zaklincoval ďalší fanúšik, ktorý si rovnako rýpol do kauzy s Kollárom: „V pohode, pán premiér, zavrite ešte dvere Borisovi a bude to vyrovnané.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Matovič nechtiac spôsobil štátu „1. škodu“. Slováci mu ale vytmavili čosi iné.

Zdroj │ Foto: Facebook/Igor Matovic