Jeden z najvýznamnejších hercov na Slovensku je večným optimistom, pričom zmysel pre humor nestráca ani počas pandémie koronavírusu. Je totiž presvedčený, že iba smiech môže človeka vyviesť z temných časov. Jeho nálada sa dokonca ešte zlepšila po tom, ako bol zaočkovaný.

Obľúbený herec Milan Lasica nepatrí medzi osobnosti, ktoré by sa dali prednostne zaočkovať a využili svoju slávu. Trpezlivo si počkal na spustenie 3. fázy očkovania a registroval sa prostredníctvom online formulára.

Hneď ako prišla možnosť nechať sa zaočkovať, neváhal ani sekundu. V minulosti totiž podstúpil vážnu operáciu, keď mu voperovali do srdca trojitý bajpas a o dva roky neskôr mu na onkológií odstraňovali výrastky na čreve, ktoré mohli spôsobiť rakovinu.

Známy glosátor v relácií Sedem dokonca dostal nečakaný darček priamo na jeho 81. narodeniny, keďže vo výnimočný deň mu bola vpichnutá prvá dávka vakcíny proti COVID-19. ,,Bolo to veľmi príjemné. Išiel by som znovu,“ opísal Lasica situáciu pre cas.sk s humorom jemu vlastným. Samotný herec dúfa, že situácia sa čoskoro zlepší, keďže aj jemu chýba divadlo a kontakt s divákmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Univerzitná nemocnica Bratislava, YT/RTVSOfficial