Milan Vysokai sa už nezdržal a farmárom prezradil krutú pravdu o vzťahu Táni Brunayovej a jej snúbenca Paľa. Tieto slová kučeravá fitnessáčka zrejme len tak nepredýcha.

Milan Vysokai je na statku poriadne ukecaný a najnovšie si zobral na mušku vzťah Táni a jej snúbenca Paľa, ktorý ju čaká doma spolu s dieťaťom. Fitnessáčka sa totiž na Farme nepohne od rovnako zadaného Petra Harezníka a na verejnosť už unikli viaceré zaujímavé videá či výpovede farmárov.

O tom, že medzi Táňou a Petrom má byť čosi viac ako kamarátstvo, hovorí otvorene Karin, ale aj Dominik. Juraj všetkým na statku porozprával aj svoj nočný zážitok z kuchyne, kedy sa s dvojicou triasol celý spacák. Svoje si o ich kamarátstve myslí aj Milan, ktorý sa s Tániným priateľom dokonca stretol a ostatným medzi rečou prezradil, ako vidí farmárkinho snúbenca, ale aj správanie Petra.

On pre ňu všetko robí. Peter je zaľúbený. Ale takto? Sklamať tých ľudí, ktorí sú doma… Ten Xenin frajer, mne ho je doteraz ľúto, lebo ja som sa s ním zoznámil a bol úplne v pohode. Jak sa lúčili, jaká láska. A ona robila to, čo robila v Nemecku, nech mi nikto nehovorí, keď je niekto masér. Starých dedkov určite masírovala. Čo je moc, je moc. Každý vie vyhodnotiť situácie, ktoré sú nevhodné. Oni sú úplne bez štipky úcty k voľakomu druhému,“ myslí si Milan. Jeho slová sa zrejme Táni vôbec nebudú páčiť.

Zdroj: farma.markiza.sk |  Foto: YouTube, Facebook