V Bratislave došlo vo štvrtok k mimoriadne tragickej udalosti. Matka (40) s 5-ročnou dcérkou z Halíča sa vracala na Záhorie vlakom. Po vystúpení ich o pár kilometrov zrazil vlak. Kým mama utrpela zranenie ruky, dievčatko, žiaľ, neprežilo.

V Bratislave došlo vo štvrtok k mimoriadne smutnej a tragickej nehode. Matka, pochádzajúca z Halíča, sa vracala s 5-ročnou dcérkou na Záhorie. Presúvali sa vlakom, no podľa informácii Tv Markíza nemali dosť peňazí na celú cestu, a tak sa rozhodla vystúpiť už v Devínskej Novej Vsi a domov sa dostať pešo.

Čakala ich vyše 75-kilometrová trasa, no už tri kilometre po vystúpení došlo k nešťastiu. Keď chceli s dcérkou prejsť cez koľajnice, nevšimli si blížiaci sa vlak, hoci na ne rušňovodič približne 300 metrov trúbil.

Po zrážke sa matke akoby zázrakom nestalo nič vážne a utrpela poranenie hlavy a ruky, s ktorým bola prevezená do nemocnice. Jej dcérka (†5) ale toľko šťastia nemala a po zrážke bola na mieste mŕtva. Tragédia prerušila dopravu a vlak Regiojet hlásil na svojej facebookovej stránke meškanie 40 minút. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Pixabay