Nedeľný večer patril na obrazovkách Markízy tanečnej šou Let’s Dance, ktorej prvá epizóda dopadla nad očakávania všetkých divákov. Pred kamerami sa predstavilo celkovo jedenásť párov, pomedzi ktoré sa ešte pred pár týždňami túžila dostať aj speváčka Dominika Mirgová. Tá však šťastie na účasť v prestížnej relácii napokon nemala.

V uplynulých hodinách sa v mnohých domácnostiach vysielal dlho očakávaný program Let’s Dance, v ktorom divákov absolútne odrovnal fantastický výkon herca Janka Koleníka s partnerkou Vandou Polákovou. Ako sa len pred pár dňami posťažovala na sociálnej sieti Instagram speváčka Dominika Mirgová, aj ona by bola rada súčasťou jedinečného projektu, avšak spolupráca medzi ňou a Markízou mala nečakane padnúť.

„Pamätám si, ako som 16-ročná stále pred režisérom prvej Let’s Dance, že mám obrovský záujem. Je to tiež jeden z mojich snov, respektívne bol,“ odpovedala na otázku, prečo doposiaľ nebola súčasťou súťaže. Ako taktiež prezradila, Markíze je vďačná za všetky príležitosti, ktoré jej ponúkla, avšak mrzí ju, že ju doposiaľ neobsadili do žiadnej šou ako účinkujúcu, vždy len ako epizódneho hosťa.

,,Mám šikovnú manažérku, ktorá sa snažila mesiace, ktorej bolo potvrdené, že by to tentokrát v Let’s Dance mohlo vyjsť. Žiaľ, z ich strany nevydalo, ako vždy. Pre mňa to bola posledná kvapka,“ dodala k téme, no zároveň uviedla, že bola oslovená do dobrodružnej šou Survivor, čo okamžite odmietla. Po dňoch mlčania sa mal k téme vyjadriť pre portál Pluska zdroj z Markízy, že Dominika si svojimi nelichotivými vyjadreniami nijako nepomohla, práve naopak.

„Ak sa Dominika túži dostať do áčkovej ligy, tak svojím ponižujúcim vyplakávaním, útočiacim na najsilnejšie médium v krajine, sa od svojho sna na míle vzdialila. Trpké precitnutie ešte len príde… Medzi pomyselné áčka sa jednoducho dostanete, okrem tvrdej práce treba mať aj niečo navyše, taký pomyselný X faktor, a ten nemajú zďaleka všetci tvrdo pracujúci umelci, čo však je úplne v poriadku, nemôžu byť všetci áčka. A mnohí si to uvedomujú, veď predsa byť kvalitným umelcom v inej pomyselnej kategórii – čo je na tom zlé? Také twiinsky vedia, že nikdy nebudú áčka a nevyplakávajú po sociálnych sieťach. Sú rady a vďačné za každú príležitosť, nie sú arogantné, nafučané, sú vždy milé a priateľské. A vedia, kde je ich miesto v slovenskom šoubiznise. Takisto Sima – netají sa tým, že televízia nie je pre ňu a aj bez televízie je pre svojich fanúšikov kráľovná. Samozrejme, s televíziou by mohla dosiahnuť ešte viac, ale ona si ide svojou cestou a je spokojná,” napísal Pluske nekonkretizovaný zdroj z prostredia televízie.

Ten mal zároveň uviesť, že nikto z relevantných ľudí ani len neuvažoval o účasti Dominiky v šou Let’s Dance. “Takže s kýmkoľvek manažérka hovorila, mala by si zaktualizovať svoj zoznam kontaktov,” dodal s trpkým podtónom zdroj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: IG/dominikamirgovaofficial, letsdance.markiza