Tvrdý náklad Markíze: Mirgová je znechutená, že nebude v Let’s Dance!

Dátum:

Speváčka Dominika Mirgová nemá núdzu o fanúšikov, pričom jej videoklipy majú státisíce videní. Napriek tomu však hudobná hviezda z Trnavy cíti určitú krivdu zo strany tvorcov veľkolepých šou, ktorých by podľa všetkého chcela byť súčasťou.

Dominiku Mirgovú spoznali televízni diváci ešte v roku 2007, kedy súťažila v speváckej šou o titul Superstar. Aj keď jej unikol doslova len o chlp, po stiahnutí sa víťazky Vierky Berkyovej celkom zatienila jej nadanie a začala vydávať jeden hit za druhým. Okrem hudobného nadania však Dominika neraz predviedla aj svoje tanečné schopnosti, ktoré by s radosťou a odhodlaním rada odprezentovala aj v obľúbenej šou Let’s Dance. Ako sa však ukázalo, televízia o jej účasť záujem neprejavila.

Speváčka len pred pár hodinami vyzvala fanúšikov, aby sa jej opýtali, čo ich zaujíma, pričom otázka padla aj na to, prečo nie je súčasťou markizáckej relácie Let’s Dance. „Toto, bohužiaľ, nie je o mne. Pamätám si, ako som 16-ročná stále pred režisérom prvej Let’s Dance, že mám obrovský záujem. Je to tiež jeden z mojich snov, respektívne bol,“ priblížila na Instagrame.

„Nikdy nič, ani ahoj, Dominika, chceme ťa obsadiť do show ako účinkujúcu. Ahoj, Dominika, 15 rokov robíš SuperStar pekné meno, makáš tu, dreš, poď, pozývame ťa ako hosťa odprezentovať aspoň svoju tvorbu alebo si poď aspoň sadnúť do hľadiska ako hosť. Nikdy nič! Vždy som bola len druhá možnosť. Vždy!“ prezradila otvorene sklamaná kráska.

Ako ďalej uviedla, napriek odmietnutiu sa počas kariéry stretla aj so zopár príjemnými ľuďmi, ktorí však zrejme nemali kompetencie dostať ju na vysnívané miesta. ,,Mám šikovnú manažérku, ktorá sa snažila mesiace, ktorej bolo potvrdené, že by to tentokrát v Let’s Dance mohlo vyjsť. Žiaľ, z ich strany nevydalo, ako vždy. Pre mňa to bola posledná kvapka,“ uzavrela citlivú tému. Napriek tomu však len pred pár hodinami uviedla, že bola oslovená do šou Survivor, pričom jej okamžitá odpoveď bola nie, nakoľko si nedokáže predstaviť život bez hygienických potrieb a v divočine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dominikamirgovaofficial

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...