Matej Jurkovič po príchode na statok otvorene priznal, že mu učarovala Mirka Csorbová, ktorá v tom čase patrila do skupiny východniarov. Ich náklonnosť bola natoľko silná, že došlo aj na posteľové hrátky, ktorých svedkami bolo celé Slovensko. Vo vzťahu exfarmárov však nastal nečakaný zvrat.

41-ročný západniar si účinkovanie na statku spríjemňoval milostnými chvíľami s iba 19-ročnou Mirkou. Za pár dní sa stali dvojicou, ktorá pevne držala pri sebe a Matej sa nie raz otvorene vyhrážal farmárom, že nemajú mladú tmavovlásku brať do duelu, v dôsledku čoho by prišla tvrdá pomsta.

Ich vzťah sa dokonca natoľko rozvinul, že si užívali vzájomnú spoločnosť aj potom, ako museli Farmu opustiť. Na sociálnej sieti zverejňovali zábery zo spoločných výletov a romantických večerov v pohodlí domova. Rázne sa obhajovali pred fanúšikmi, ktorí ich odsúdili za toľké prejavovanie lásky.

O to viac bolo šokujúce vyjadrenie Mirky v živom vysielaní finále Farmy 11. Evelyn sa opýtala mladučkej krupiérky, ako sa vyvíja ich láska s Matejom. ,,Nijak,“ znela rázna odpoveď exfarmárky. Následne však pred kamerami bývalému milencovi poriadne naložila. ,,Nechcem byť niekoho dcérou, lebo on sa tak správal. Aj keď sa na farme tak nechoval a prezentoval sa tak, že on je za každú zábavu, tak vlastne asi všetci tí ľudia mali pravdu. Bola som hlúpa, naivná a verila v to, že to tak bude a nebolo. Že bude taký vonku, ako bol aj na farme, ale to tak nebolo,“ priznala Csorbová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Farma