Už len pár dní ostáva do finále Farmy 11, kde momentálne bojuje posledných 8 súťažiacich. Kým v uplynulom dueli vypadol z hry Rastislav Mojsej (40), natíska sa otázka, koho zachráni takmer pred koncom šou od potenciálnej hrozby a zvolí ho za farmára týždňa. Všetci ostatní sú totiž bez pardonu ohrození!

Udalosti z uplynulého týždňa na Farme spôsobili, že všetci súťažiaci budú musieť niesť následky za porušenie pravidiel. Hospodár Martin im totiž odviedol zo statku šteniatko Guľu, na ktoré mal fyzicky zaútočiť Radovan Dulin. Urobil tak potom, čo psík opakovane napádal sliepky, avšak hospodár dal tieto udalosti za vinu práve farmárom. Ako im totiž vyčítal, absolútne nezvládli jeho výchovu a sú vôbec historicky prvou skupinou, ktorej berie psa.

Farmári v napätí, všetko má v rukách Rasťo: Jediná imunita pred duelom!

Z tohto dôvodu budú potrestaní všetci uchádzači o výhru vo výške 75 000 €, ktorí môžu byť označení za prvého aj druhého duelanta bez ohľadu na pozíciu. Jedinou chránenou osobou tentokrát ostáva farmár týždňa, ktorého zvolí vypadnutý Rasťo. Okrem tohto trestu sa budú dvojnásobne zodpovedať z prešľapov aj bývalí sluhovia. Kým Nikča sedela napriek zákazu v kuchyni za stolom, Rado odmietol nosiť príslušné oblečenie, a taktiež bude pykať za napadnutie Guľu a neprimerané správanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube