Zdá sa, že na Farme to poriadne ožíva. Obmedzený priestor a pocit osamelosti v niektorých farmároch vyvoláva zmiešané pocity, ktoré si zrejme kompenzujú v posteli s kolegami. V tomto prípade však lomcovali vášne hneď s troma súťažiacimi.

Najväčším prekvapením bolo správanie sa farmárky Michaely (33), ktorá sa hneď po prvom dueli vyspala s Dominikom (20), pričom to bola pre mladého muža absolútne nová skúsenosť. Povoľná matka dvoch detí však svoje chúťky zrejme nedokáže kontrolovať.

Je totiž známe, že medzi Táňou (31) a Petrom (38) to poriadne iskrí, pričom obaja svorne tvrdia, že ide iba o zábavu a vzájomné city medzi nimi nie sú. Obaja však skončili v posteli spoločne s Miškou. Petrovi sa tak podarilo mať na lôžku dve farmárky, pričom poriadne vystrájali.

Objímanie, pusinkovanie a nemiestne narážky boli súčasťou večera. Bizarné je určite správanie Dominika, ktorý sa na nich ticho pozeral. Celú situáciu však zaklincoval Peter, ktorý sa čoraz viac zameral na Táňu, pričom Miške sebavedome zahlásil: ,,Rátaj s tým, že my si to dnes rozdáme!“ Diváci sa tak môžu tešiť na vyjadrenia zainteresovaných farmárov, ktorý budú určite vymýšľať smiešne výhovorky, aby ospravedlnili svoje správanie.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram, Facebook