Návšteva Geissenovcov plná luxusu: Vieme, kto to všetko zaplatí!

Dátum:

Richard Sulík sa stretol so slávnou nemeckou rodinou na výstave EXPO 2020 v Dubaji, pričom okamžite využil šancu a pozval ich na návštevu Slovenska. Jeho presvedčovacie schopnosti v kombinácii s bryndzovými haluškami zabrali, keďže Geissenovi sa už nachádzajú v našej krajine.

V prípade, ak idete po ulici a počujete Carmenin legendárny výkrik ,,Róóóbert“, nejde o žiadnu ilúziu. Rodinka boháčov je skutočne na Slovensku, pričom je pre nich počas 7-dňového výletu pripravený bohatý program. Sprievodcom Nemcov sa stal samotný minister hospodárstva.

Geissenovci tu dokonca natáčajú jednu epizódu svojej reality šou s názvom ,,Geissenovci-Ťažký život milionárov“. Podľa Richard Sulíka ide o obrovskú reklamu pre našu krajinu, keďže sa nemecká rodina teší veľkej obľube divákov po celom svete.

Mnohých ľudí však zaujímalo, kto otvára peňaženku pri platbe za luxusné hotely, reštaurácie či rôzne podujatia, ktoré sú poskytnuté manželom a ich dvom dcéram. Financie spojené s návštevou napokon vysvetlil samotný šéf liberálov. ,,Toto je jeden zo spôsobov, ako dostať Slovensko do sveta prirodzene a bez nákladov. Výdavky spojené s návštevou hradia zariadenia, ktoré rodina navštívi, pretože je to pre nich tá najlepšia reklama,“ uviedol Sulík pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Roberto Geissini, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...