Výstava EXPO Dubaj 2020 prilákala aj slávnu nemeckú rodinu Geissenovcov, pričom sa manželia v slovenskom pavilóne zdržali viac ako štyri hodiny. Ochutnali bryndzové halušky a obzreli si viaceré novinky z našej dielne. Zrejme sa im páčilo natoľko, že čoskoro zavítajú aj na Slovensko!

Minister hospodárstva Richard Sulík nedávno v Dubaji predstavil slovenské vodíkové auto MH2, ktoré dokáže zrýchliť z nuly na sto za štyri sekundy, a to bez emisií. Unikátny automobil zaujal aj milionárov Geissenovcov, predovšetkým Roberta.

Nemeckú rodinu sprevádzal samotný predseda strany SaS, ktorý ich pohostil aj bryndzovými haluškami. Blonďavý pracháč má o vodíkové auto vážny záujem, pričom sa mal už na výstave informovať, kedy bude možné si ho zakúpiť. Jeho cena sa má pohybovať okolo 100-tisíc eur.

Zrejme aj to je jedným z dôvodov, prečo Geissenovci plánujú navštíviť našu krajinu. „Aj preto, že sme si s nimi tak dobre rozumeli, prídu v máji na Slovensko. Jeden diel ich šou, ktorú teraz vysielajú, bude natočený čisto iba o Slovensku. Toto som dohodol tam pri haluškách,“ oznámil na sociálnej sieti nadšený Sulík. Je tak možné, že čoskoro budete v našich uliciach počuť Carmenin legendárny výkrik ,,Róóóóbert“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/richard_sulik, robertgeiss_1964, FB/MH SR