O tragédií na Štedrý večer môže hovoriť známy slovenský lekár a profesor. Na Vianoce, keď si mal užívať sviatky v kruhu rodiny, skončil na operačnom stole, kde mu zachraňovali život. Napokon mu museli amputovať nohu.

Známy lekár, prednosta I. neurologickej kliniky Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave a dekan Lekárskej fakulty Univerzity Komenského Pavel Traubner prežil mimoriadne hrozné Vianoce. Ako sám prezradil verejnosti, na Štedrý večer lekári doslova bojovali o jeho život.

Vzácni priatelia, 24. 12. sa stala v mojom živote obrovská tragédia, aby mi zachránili život, museli mi amputovať pravú dolnú končatinu nad kolenom, radikálne to zmenilo náš život,” zveril sa profesor s trápením, ktoré ho postretlo. 78-ročný lekár sa ale odmieta vzdať a chce bojovať kvôli svojej manželke Kataríne ako aj vnúčatám.

Rozhodol som sa nevzdať boja vzhľadom na svoju vzácnu manželku a 3 nádherné vnúčatá a vrátiť sa do normálneho života. Prosím, držte mi k tomu palce. A do roku 2020 prajem, aby sa už nikomu nič podobného nestalo a všetci ste boli dlho zdraví,” zaželal na záver trpkého odhalenia. Profesorovi Traubnerovi držíme palce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Pavel Traubner │ Foto: Facebook/ICEJ Slovensko / ICEJ Slovakia, YouTube/Krištáľové krídlo s. r. o., Televízia TA3